Home Viac... O BTM Viac... Letáky Viac... FAQ Viac... Linky Viac... Kontakt Viac... Košík

  Advent a Vianoce (41)
  Choroba, utrpenie a smrť (7)
  Evanjelizačné letáky (4)
  Láska a vzťahy (13)
  Letáky na zamyslenie (13)
  Minipohľadnice (24)
  Niečo pre mládež (8)
  Pohľadnice (17)
  Pohľadnice - blahoželania (10)
  Pohľadnice - kondolenčné (9)
  Pohľadnice a iné - ku dňu matiek (11)
  Pohľadnice s prílohou (3)
  Pre deti - kvízy (6)
  Pre deti - letáky (6)
  Pre deti - najmenším (48)
  Pre deti - všeličo (32)
  Pre deti - záložky (6)
  Príležitostné - kalendáre, zápisníky, škatuľky atď (4)
  Rodina (5)
  Rôzne drobnosti (11)
  Slová povzbudenia (8)
  Svedectvá (9)
  Veľká noc (19)
  Viera (6)
  Záložky (1)
  Záložný archív (183)
  ZZZ (222)

Letáky > Svedectvá

Odvaha skočiť - Jan Boklöv
Svedectvo o tom, ako sa môže splniť sen malého chlapca zo švédskej dedinky za polárnym kruhom. Jan Boklöv je priekopníkom „V“ štýlu v skokoch na lyžiach.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST13

  
Najdlhšia cesta môjho života
Svedectvo amerického plukovníka, letca, astronauta a pilota raketoplánu Discovery Jamesa P. Duttona, ktorý strávil začiatkom r. 2010 vo vesmíre a na Medzinárodnej vesmírnej stanici 15 dní. Počas letu STS-131 preletel vyše 10 miliónov km a 238-krát obletel našu Zem.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST17

  
Jediná cesta záchrany
Ponúkame vám skutočný príbeh amatérskych speleológov. Raz na svojej prieskumnej expedície prežili hrozné chvíle. Mohli zahynúť, ale našťastie boli v poslednej chvíli zachránení. Ako? V letáčiku sa dozviete sa viac!

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST18

  
Môj priateľ alkohol
Súčasne s novými letáčikmi vám ponúkame ešte dotlač žiadaného letáčika s témou alkoholizmu, s témou stále veľmi aktuálnou. Pripravili sme dotlač vynikajúceho svedectva sestry Danky Zubčákovej: "Už počas vysokoškolských štúdií som spoznala slastné účinky alkoholu. Dával mi to, čo som od života márne čakala - pocit šťastia, spokojnosť a sebadôveru. Veď každý človek túži po vnútornom uspokojení. A ja som sama seba klamala mysliac si, že to všetko mám. A predsa mi niečo chýbalo. To NIEČO som však našla a pochopila až vtedy, keď som už od života neočakávala nič iné, len smrť..."


Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST2

  
V ringu s Bohom
Príbeh úspešného boxera Tima Guénarda (*1958), ktorý násilie vymenil za odpustenie. Opustila ho matka, otec takmer ubil na smrť, bol v detských domovoch, u pestúnov, v polepšovni... bol členom zločineckej bandy, zarábal si ako gigolo. Ešte ako mladík sa stal úspešným boxerom... potom sa stretol s „mimozemšťanmi“ – ako hovoril kresťanom. A Ježiš Kristus postupne obrátil jeho život úplne naruby...

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST21

  
šikana
Šikanu môže zažiť ktokoľvek a v akomkoľvek veku. Šikanovaný človek žije v neustálom strese a neistote, máva zlú náladu, stráca optimizmus a chuť do života. Avšak každý človek má právo na sebaurčenie a individualitu, a preto je šikana tým najhorším dôkazom úbohosti a intolerancie.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST22

  
zakázané ovocie
Po rozchode s milovanou ženou stratil pre mňa život cenu. Prestalo mi na ňom záležať a podľa toho som aj žil – každý deň som vypil fľašu whisky, dal si zopár jointov a spal maximálne tri hodiny... Veľmi rýchlo sa to prejavilo na mojej schopnosti
pracovať, a tak som dostal padáka... Onedlho som bol už celkom mimo...

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST23

  
KONIEC SNA alebo keď dieťa neprichádza
Poďme sa spoločne vydať na cestu, po ktorej niektorí z nás idú, a niektorí už prešli. Poďme spoločne hovoriť o tom, čo prežívame, pomenujme svoje pocity a pozrime sa do tváre bolesti, strachu, zlobe, či prázdnote... - poďme sa porozprávať o neplodnosti.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST24

  
Joga
Toto svedectvo má priliehavý podnadpis "Joga - trójsky kôň v našom živote". Je dôležité o joge hovoriť, pretože mnohí ľudia si stále myslia, že joga je len neškodné telesné cvičenie. Nedávne debaty okolo jej zavedenia do našich škôl nám ukázali, že naozaj veľa ľudí nevie a netuší, čo všetko sa za ňou skrýva. Svedectvo Ireny Jírovej je prevzaté z časopisu ROZMER, ktorý sa zaoberá problematikou siekt. Ak chcete vedieť viac, môžete si časopis objednať na adrese: Rozmer, Svoradova 3, 811 03 Bratislava 1, tel. 02/54430960, e-mail: rozmer@sekty.sk, alebo si ho môžete pozrieť aj na internete: www.rozmer.sk


Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: ST5

  

©2002-2004 Copyright BTM  | Dizajn a programovanie: