Home Viac... O BTM Viac... Letáky Viac... FAQ Viac... Linky Viac... Kontakt Viac... Košík

  Advent a Vianoce (41)
  Evanjelizačné letáky (4)
  Choroba, utrpenie a smrť (7)
  Láska a vzťahy (13)
  Letáky na zamyslenie (13)
  Minipohľadnice (24)
  Niečo pre mládež (8)
  Pohľadnice (17)
  Pohľadnice - blahoželania (10)
  Pohľadnice - kondolenčné (9)
  Pohľadnice a iné - ku dňu matiek (11)
  Pohľadnice s prílohou (3)
  Pre deti - kvízy (6)
  Pre deti - letáky (6)
  Pre deti - najmenším (48)
  Pre deti - všeličo (32)
  Pre deti - záložky (6)
  Príležitostné - kalendáre, zápisníky, škatuľky atď (4)
  Rodina (5)
  Rôzne drobnosti (11)
  Slová povzbudenia (8)
  Svedectvá (9)
  Veľká noc (19)
  Viera (6)
  Záložky (1)
  Záložný archív (183)
  ZZZ (222)

Letáky > Láska a vzťahy

Podstata lásky
Všetky najlepšie veci v živote prichádzajú previazané šnúrkou rizika. Keď rozväzujeme darček, preberáme riziko, ale i radosť. Aby si mohol prežiť život v plnosti, vydávaš sa napospas bezodnej jame zraniteľnosti. A to je podstata pravej lásky.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: M48

  
prečo nám to nikto nepovedal...
Prečo nám nepovedali, ako veľmi sa budeme musieť v manželstve prispôsobovať? Keď vstupujete do manželstva, beriete si niekoho, do koho ste síce zamilovaní, ale to nestačí – svoju lásku musíte neustále živiť...

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: M55

  
Recept na dobré manželstvo
Aktuálna pohľadnica s 10 piliermi šťastného manželstva a biblickým veršom z listu Efezským 4,15: Aby sme hovoriac pravdu v láske rástli v Krista v každej veci.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PA34

  
spolu na ceste
Láska nie je pocit, ktorý máme alebo nemáme. Láska je spôsob správania... Na titulnej strane je citát od J. Goodmana. Dá sa použiť aj ako blahoželanie k svadbe.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PA42

  
rodinná modlitebná kocka
Na tejto kocke nájdete šesť krátkych modlitieb. Veríme, že sa stanú takým malým pomocníkom pri oživení zabudnutých modlitebných „rituálov“ a možno aj pri upevňovaní partnerských vzťahov, alebo aspoň navodia snahu otvoriť neriešené problémy...

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PL33

  
Manželstvo nie je vždy prechádzka ružovou záhradou...
Manželstvo nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Občas prichádzajú krízy. Dôležité je správne sa k nim postaviť a brať ich vážne, nie však tragicky. Lebo keď manželia spoločne prežívajú nielen radosti, ale aj žiale, bolesti a trápenia, tak sa ich vzájomná láska a vzťah postupne prehlbujú.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PR13

  
Šťastná láska nie je samozrejmosťou
Každý človek túži po láske, každý chce byť milovaný a aj milovať. No ľudská láska sa často mení na žiarlivosť, nenávisť, pomstu, či dokonca túžbu milovaného človeka zahubiť... Šťastná láska vôbec nie je samozrejmosťou.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PR15

  
Manželstvo - viac ako papier
Vzťah muža a ženy je plný túžby, túžby po porozumení, po súzvuku spriaznených duší i erotickej túžby, plnej snenia o dokonalom milovaní, snenia o extáze splynutia. Človeka riadi táto jeho túžba, ktorá je nekonečná a nedokáže sa jej zbaviť. Symbolom tejto túžby je obraz domova: domov vo večnosti ako cieľ ľudského hľadania, ale aj domov na zemi, domov, z ktorého pochádzame ako deti svojich rodičov, či domov, ktorí si – uchvátení novou láskou – zakladáme. Nedokonalé ľudské domovy, plné nádejí i sklamaní, i obraz dokonalého domova kdesi za horizontom pozemských skúseností. Skvelý text od Daniela Pastirčáka, z knižky Malá kniha o vzťahoch.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: PR20

  
odpustenie
Neexistuje človek, ktorý by nikdy nepocítil krivdu či bezprávie. Neexistuje človek, ktorého by prežitá krivda nebolela. Avšak - odpúšťať treba, aby bolo možné žiť...

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: V39

  
Jeremiáš 31, 3 - Milujem ťa večnou láskou…
Ježiš Kristus prišiel na zem, aby ľuďom ukázal, že jeho Otec – Boh je láska. Svoje srdce má otvorené pre každého človeka. Je úžasné vedieť, že nad každým z nás bdie Božie srdce so svojou nekonečnou láskou, milosťou i mocou.
Pohľadnica.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: VK34

  
Spoznal si už skutočnú lásku?
Človek vo svojom najhlbšom vnútri vie, že sa mu život vydarí len vtedy, keď bude môcť milovať a byť milovaný, keď bude môcť lásku zakúšať aj rozdávať. Bez lásky síce možno vytvoriť veľké diela, byť slávny a obdivovaný, naplnenie však človek nedosiahne. Život bez lásky je prázdny, chladný, neznesiteľný...
Pohľadnica.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: VK37

  
dotýkam sa tvojho srdca…
Ten, kto Ťa skutočne miluje, Ťa miluje nielen pre to, kto si, ale aj preto, kým je on, keď je s Tebou. Ozajstný priateľ je ten, kto, keď Ťa drží za ruku, dotýka sa Tvojho srdca...
Pohľadnica.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: VK49

  
celý svet v náručí...
Láska nie je skutočnou láskou, keď... Láska je trpezlivá, dobrotivá, nezávidí, nevystatuje sa, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nezmýšľa zle... všetko znáša, všetkému verí, všetkého sa nádejá, všetko pretrpí. (1. Korintským 13,4-7)
Pohľadnica.

Možnosť objednať: Áno
Objednať
Kód: VK64

  

©2002-2004 Copyright BTM  | Dizajn a programovanie: