VAŠE OTÁZKY A PRIPOMIENKY
Autor: daku (btm@btm.sk)
Téma: Z listov
Publikované dňa: 22.02.2007


Vy sa pýtate a my sa snažíme odpovedať...

● Posielajte mi letáky v zalepenej obálke...
Objednávky vždy posielame v zalepenej obálke alebo v balíčku. Ukážky nových letákov posielame v otvorenej obálke, pretože naraz zalepiť takmer 3000 obálok jednoducho nestíhame. Budeme však uvažovať, ako by sa to dalo vyriešiť.
Ak sa vám stane, že dostanete obálku, v ktorej chýbajú niektoré letáky, oznámte nám to, pošleme vám ukážku znova.

● V ukážke mi posielajte len nové letáky...
Ukážka nových letákov je limitovaná váhou. Ak nám však do danej váhy ostáva ešte pár gramov, radi ich využívame na vloženie nejakých starších letáčikov, aby sme vám ich pripomenuli aj obrazom, nielen názvom. Vždy sú z tých, ktoré sú v aktuálnej ponuke.

● Prečo nemá každý leták názov? Ľahšie by sa objednávali...
Každý letáčik má predsa svoje označenie: typ série, napr. V, M, MK, PD... a poradové číslo. Práve tieto značky slúžia na jednoduché objednávanie. Väčšina letáčikov však aj tak má názov na titulnej strane. Chýba len výnimočne, obyčajne na pohľadniciach – veľkých a malých kartách. Len letáčiky KD názvy nemajú, obrázok na nich je však jednoznačný.

● Niektoré obrázky sa mi nepáčia...
Nuž na to je veľmi ťažko odpovedať. Uvedomujeme si, že nie každému vyhovieme, nie všetky predstavy naplníme, nie každý bude spokojný. Pri výbere obrázkov sa snažíme o pestrosť a kvalitu, hlavne pre letáky série VK, PA, MK. Taktiež sa snažíme, aby obrázky zobrazovali naše krásne Slovensko, ale to, predpokladáme, že ste si všimli aj sami.
Niektorí nám posielate svoje fotky, no nie každý obrázok je vhodný do tlače, fotografia musí spĺňať určité parametre. No a použitie fotografií ľudí máj svoje vlastné pravidlá...

● Prečo nemáte v ponuke aj nástenné kalendáre?
Nástenné kalendáre zatiaľ nevydávame. Ponúkame len malé kalendáriky. Koncom roka radšej obohatíme našu ponuku niečím zaujímavým pre deti, lebo si uvedomujeme, že podobných produktov s kresťanskou tematikou je stále málo.